Niezbędnik każdej kobiety

Mała czarna to sukienka, która powinna znaleźć się w garderobie praktycznie każdej kobiety. Jest elegancka i ponadczasowa. Sprawdza się na wiele różnych okazji. Wystarczy zmienić dodatki i mamy całkowicie nową stylizację.

Inny podstawowy element naszej szafy są baletki. One również nalezą do ponadczasowej klasyki. Baletki możemy nosić do bardzo klasycznych zestawów. Są zdecydowanie bardziej wygodne niż szpilki. Pasują również do zdecydowanie mniej formalnych strojów. Z powodzeniem możemy łączyć je z jeansami czy skórzaną kurtką. Dodadzą nam szyku.

Warto też mieć bluzkę koszulową. Ona również sprawdzi się w sytuacjach formalnych i nieformalnych. Dzięki białej koszuli zawsze będziemy wyglądać schludnie i profesjonalnie. Biel bardzo dobrze komponuje się praktycznie z każdym kolorem. Dlatego stanowi doskonałą bazę, którą możemy uzupełniać różnymi dodatkami.

W naszej szafie powinny się też znaleźć jeansy. Jeśli zdecydujmy się na klasyczny model, to z powodzeniem będziemy mogły wkładać je do pracy.

Oczywiście bardzo istotny jest zestaw biżuterii – mogą to być kolczyki, bransoletki, naszyjniki.


 

manzuko.pl